AirCare Hava Ambulans Hizmeti Hastayı Önemsiyor

Bir an gelebilir, sizin veya sevdiğiniz birinin hava ambulansıyla taşınması gerekebilir. Dikkate alınması gereken çok fazla bilgi varken, hangi hava ambulans hizmetinin sizin için doğru olduğunu bilmek zor olabilir. AirCare1 hava ambulans hizmetinin hastayı gerçekten önemsediğinden ve hastayı mümkün olan en iyi şekilde tedavi etmek için elinden gelen her şeyi yapacağından emin olabilirsiniz.

Tıbbi zorunluluk ortaya çıktığında, hem hasta hem de aile en iyi tedavinin mevcut olduğunu bilmek ister. Harika tedavi ve hasta bakımı doktor muayenehanesinde veya hastanede bitmiyor. AirCare1 ile mükemmel hasta bakımı yatak başından yatağa devam eder. AirCare1, hastayı başlangıç ​​noktasından varış noktasına taşımaktan sorumlu tüm taraflar arasındaki iletişimi koordine edecektir. Hatta bu hizmet, hastanın hava ambulansından hastaneye nakli için kara ulaşımının koordinasyonunu da içermektedir. Hastaya bakıldığını bilmek paha biçilemez ve gönül rahatlığı sağlar. Bu konularla ilgilenme ihtiyacı duymayan aileler daha az stres altındadır ve dikkatlerini hastaya odaklayabilirler.

AirCare1 Hava Ambulans Hizmeti Hastayı Önemsiyor

AirCare1 hava ambulans hizmeti yalnızca en iyi personeli işe alır


AirCare1 hava ambulans
hizmeti yalnızca en iyi personeli işe alır. Her AirCare1 uçuşundaki tüm pilotlar ve uçuş ekibi, profesyonel deneyime, uygun uçuş sertifikalarına ve uçan tıbbi görevlerin özel ihtiyaçlarını içeren eğitime sahiptir. AirCare1’in hastaya olan bağlılığı, bu düzeydeki kaliteli personel ile açıktır.

Hastanın güvenliği ve rahatlığı AirCare1 için en büyük endişe kaynağıdır. Hava ambulansı, hastanın tıbbi bir ortamda rahat bir şekilde dinlenmesini sağlamak için yönetici kalitesindedir. Her uçuş, taşıma sırasında ortaya çıkabilecek herhangi bir acil durumla başa çıkabilen havadaki bir kritik bakım ünitesidir. AirCare1, meydana gelebilecek her türlü duruma karşı hazırlıklı olmayı taahhüt eder. Tıbbi personel son derece eğitimlidir ve ihtiyaç ortaya çıkarsa harekete geçmeye hazırdır. Hava ambulansındaki tıbbi ekipman, endüstri standardını karşılar veya aşar. Her bir ekipman parçası, her uçuştan önce iyice temizlenir ve denetlenir. Bu adım, hastanın güvenli bir ortamda taşınmasını mümkün kılar.

AirCare1 hava ambulansı hizmeti, çok çeşitli tıbbi ihtiyaçları olan hastaları taşıma kapasitesine sahiptir


AirCare1 hava ambulansı
hizmeti, çok çeşitli tıbbi ihtiyaçları olan hastaları taşıma kapasitesine sahiptir. Birden fazla IV damlası olan bazı hastalar geleneksel yöntemlerle uçamayabilir, bu nedenle AirCare1 yardıma hazırdır. Hava ambulansı hizmetine ihtiyaç duyabilecek diğer hastaların kritik kalp veya solunum rahatsızlıkları olabilir. AirCare1 travma vakalarını da halledebilir. Çoğu durumda, hava ambulansı gerekirse tüm uzman sağlık ekibini taşıyabilir. Bu hizmet, obstetrik hizmetler veya NICU yetenekleri gerektiren kritik hastalar için son derece önemli olabilir.

AirCare1, hava ambulansı hizmeti için en iyi uçağı seçti. 500 milin üzerindeki yolculuklar için AirCare1, bir LEAR 35A jeti kullanır. Bu uçak, diğer benzer uçaklara göre kabinde daha az gürültü sunuyor. Daha büyük kargo kapısı, hasta için rahat ve konforlu yükleme sağlar. Hava ambulans uçağında 29.000 fitin üzerinde uçuşa izin veren RVSM modifikasyonu yapılmıştır. Daha yüksek irtifalarda uçmak, uçuş sürelerini geçiş için daha hızlı hale getirir. Zaman çok önemli olduğunda, bu gerçek hasta için oldukça faydalı olabilir.

AirCare1 kendini hastanın güvenliğine ve rahatına adamıştır


AirCare1 kendini hastanın
güvenliğine ve rahatına adamıştır. Hava ambulansı, tıbbi görev sırasında müşterinin beklentilerini karşılamak veya aşmak için mükemmel personel, tıbbi ekipman ve uygun uçak ile iş için iyi bir donanıma sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir